top of page
< Назад
Бориспільська аш ТСОУ

Вартість навчання:

Категорія А - 3000 гривень + 30 літрів бензину А-95;

Категорія В - 8000 гривень + 75 літрів бензину А-95;

Категорія С - 8000 гривень + 150 літрів бензину А-95;

Категорія СЕ - 5000 гривень + 100 літрів бензину А-95.

Бориспільська аш ТСОУ

Ліцензія МОН України:

Серія АД №073135

Сертифікат про акредитацію ГСЦ МВС:

Серія МВС №000066

Ви все ще не маєте посвідчення водія?  Приходьте  до  нас!  Адже  наша Бориспільська автошкола ТСОУ має свою історію і традиції.  За  50  років  існування ми підготували десятки тисяч водіїв-професіоналів. Ми гарантуємо  Вам  ґрунтовні  знання з правил дорожнього руху та основ безпечного керування автомобілем  і  висококласні  навики  водіння.  А головне – помірні ціни і гнучку систему оплати за якісне навчання. Бориспільська автошкола ТСОУ була створена у 1963 році. Це найстарший навчальний заклад з підготовки водіїв різних  категорій в місті і районі. Автошкола  здійснює  професійне навчання громадян.                   

 Потужна  матеріально-технічна  база  та  висококваліфікований  викладацький  склад робить навчання легким, доступним та цікавим, що завжди виводить  нашу автошколу на лідируючі позиції по підготовці водіїв серед інших закладів. 

Навчання керуванню транспортними  засобами  проходить  поетапно. Спочатку це навчальний майданчик для початкового навчання  водінню, потім  по дорогах з невеликою інтенсивністю руху, а далі водіння на дорогах з великою інтенсивністю руху. Дані програми по водінню дають  змогу нашим майстрам виробничого навчання водінню підготувати дійсно професійних, упевнених на дорозі водіїв. 

Теоретичні заняття проводять викладачі-професіонали  вищої категорії в класах, обладнаних  сучасною  комп’ютерною технікою, що  знаходиться  в центрі м.Бориспіль за адресою: м.Бориспіль, вул. Польова 39

Бориспільська автошкола ТСО України працює з понеділка по неділю включно з 10 години до 18 години.


https://auto-school.org.ua/news/

Контакти:

(063)9224924

Адреса:

вулиця Польова, 39, Бориспіль, Київська обл., Україна, 08301

bottom of page