top of page

Acerca de

eee.png
c1c.png
c1c.png

КАТЕГОРІЇ ВЕ, С1Е, СЕ, D1E і DE

Транспортні засоби з тягачем категорій В, С1, С, D1 або D

До категорії СЕ відносяться склади транспортних засобів з тягачем категорії В, С1, С, D1 або D, яким водій має право керувати, але який не належить до зазначених категорій составів транспортних засобів

Водійські категорії ВЕ, С1Е, СЕ, D1E і DE

Транспортні засоби з тягачем категорій В, С, С1,D1 або D

До категорії СЕ відносяться состави транспортних засобів з тягачем категорії В, С1, С, D1 або D, яким водій має право керувати, але який не належить до зазначених категорій составів транспортних засобів

Водійські категорії ВЕ, С1Е, СЕ, D1E і DE

До категорії СЕ відносяться состави транспортних засобів з тягачем категорії В, С1, С, D1 або D, яким водій має право керувати, але який не належить до зазначених категорій составів транспортних засобів. Право на керування транспортними засобами категорій ВЕ, С1Е, СЕ, D1E і DE надається особам, які мають посвідчення водія категорії В, С1, С, D1 і D або кількох з них та безперервний річний стаж керування транспортними засобами категорії В, С1, С, D1, D, пройшли перепідготовку за встановленими програмами та склали в Територіальному сервісному центрі МВС України практичний іспит з навичок керування составом транспортних засобів.

ТЕРМІН НАВЧАННЯ: 1.5 - 2 місяці

ПРОГРАМА НАВЧАННЯ:

теоретичні заняття – 37 академічних години

практичні заняття – 15 годин

НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ:

2 кольорові фотографії (3,5 см х 4,5 см)

копія паспорта (1, 2, 11 стор.) або з двох сторін пластик та довідку про приписку

медична довідка щодо придатності до керування транспортним засобом та 2 її копії

2 копії довідки про присвоєння ідентифікаційного коду

Підтвердження безперервного стажу керування транспортним засобом категорії В, С1, С – 1 рік. підтвердження. Стаж підтверджується одним з наступних документів: технічний паспорт, доручення або довідка з місця роботи про те, що особа дійсно працює на даному підприємстві.

 

Водійське посвідчення з відкритою категорією СЕ дає можливість керувати вантажним автомобілем (категорія С) з причепом, повна маса якого більше ніж 750 кг.

 

Варто зазначити, що відкрита категорія СЕ, не дає права керувати транспортом з категорії С1Е.

Категорія С1Е надає право на керування транспортом категорії “С1“, вага якого становить від 3,5 тонн до 7,5 тонн, зчепленого з причепом, маса якого перевищує 750 кілограмів, але не перевищує маси автомобіля без навантаження.

Головна умова даного складу, це щоб сумарна вага не перевищував 12 тонн.

 

Наявність кваліфікації ВЕ означає, що власнику можна буксирувати причепи, власна маса яких перевищує 750 кг. Причому з такими правами можна їздити із причепом, маса в завантаженому стані якого перевищує вагу автомобіля у кілька разів. Це можуть бути одно- та двовісні причепи, будинки на колесах тощо.

 

Посвідчення з категорією DE надає право керувати автобусами з причепом масою понад 750 кг.

Категорія D1E водійських прав відкриває можливість керування малим автобусом із причепом.

bottom of page