top of page

Відповіді на питання які Ви задаєте нам найчастіше

Чи можна оплачувати за навчання частинами?

Так. Платіж можна ділити на 3 і більше частин. Перший платіж ми рекомендуємо робити після другого заняття в автошколі.

Що входить в суму вартості навчання і чи є додаткові платежі?

У вартість навчання входить: теоретичний курс, практичний курс і підготовка документів в Сервісний центр МВС. Ви додатково ( в залежності від категорії транспортного засобу) сплачуєте за пальне. Вартість Вашого навчання складається= вартість в автошколі (ціна на сайті)+пальне на практичне водіння+медична довідка (Ви робите її самостійно)+фото+держмито в Сервісному центрі МВС (орієнтовно 270-300 грн). Ви з нами підписуєте договір, де ми все зазначаємо. Вартість не змінюється і додаткових платежів не буде! Договір є гарантією якості навчання.

Чи можна складати іспити на посвідчення водія у місті, в якому навчався, якщо місце реєстрації в іншому місті (області)?

Так, після закінчення навчання Ви можете складати іспити і отримати посвідчення водія у будь-якому Сервісному центрі МВС України (адреси тут: http://hsc.gov.ua/ треба обрати відповідний регіон (область).

Чи можу я отримати медичну довідку в іншому місті?

Так, можете. Головне, щоб довідка була встановленого зразка (довідка береться в медичному закладі, де є комісія водіїв).

Права отримав давно і не їздив, чи можна пройти у Вас курс водіння автомобіля?

Так. У нас є погодинне додаткове водіння як на автомобілі автошколи, так і на автомобілі клієнта. У нас є послуга оренда автомобіля для складання іспиту в Сервісному центрі МВС України, якщо Ви навчалися в інший автошколі або іншому населеному пункті.

В які дні проходять заняття в автошколі?

Теоретичні заняття проходять декілька днів на тиждень згідно графіку навчання в автошколі: ранкові групи (9-00 до 12-00), вечірні (18-00 до 21-00).

Як проходять практичні заняття?

День і час практичних занять учень самостійно визначає і записується до інструктора в зручний день і години.

Чи важко скласти іспити в Сервісному центрі МВС?

Іспити скласти легко. Усі теоретичні питання, які можуть бути на іспиті Ви будете розбирати з викладачем у класі. Всі практичні елементи і маршрути Ви разом з інструктором проїде під час навчання.

Який порядок складання іспитів у Сервісному центрі МВС?

Іспити складаються з двох частин:

1) теоретичної (тестування на комп'ютері, за 20 хвилин необхідно відповісти на 20 питань, при цьому допускається не більше 2-х помилок);

2) практичної (при успішному проходженні теоретичної частини іспиту надається допуск до практичного іспиту, і цей результат вважається дійсними протягом трьох місяців).

 

Важливо пам'ятати: при допущені більше 2-х помилок або не вкладанні у визначені 20 хвилин, до практичної частини іспиту майбутнього водія не допустять. Спробувати повторно скласти теорію можливо не раніше, ніж через 5 днів. При цьому теоретичний іспит можна здавати необмежену кількість разів.

bottom of page