top of page
< Назад
Черкаська автошкола ТСОУ

Вартість навчання:

Категорія А1 - 6100 грн;

Категорія А - 6100 грн;

Категорія В - 10600 грн;

Категорія С - 13 900 грн;

Категорія С1 - 3700 грн;

Категорія СЕ - 6300 грн;

Категорія D - 7400 грн;

Категорія D1 - 3700 грн.

Черкаська автошкола ТСОУ

Ліцензія МОН України:

АВ №498150 від 16.10.2009

Сертифікат про акредитацію ГСЦ МВС:

№ 000029 від 17.06.2016 року

Черкаська автошкола ТСОУ (Черкаська автомобільна школа Товариства сприяння обороні України) вперше відкрила свої двері 19 вересня 1959 року як Черкаський автомотоклуб 2-го розряду. 


Сьогодні наша школа – це сучасний навчальний заклад, в якому працюють висококваліфіковані фахівці своєї справи, викладачі вищої та першої категорії, майстри й інструктори практичного водіння автомобіля, у минулому майстри та кандидати в майстри автомобільного спорту, а саме: неодноразовий переможець Чемпіонату та Кубку України з мотокросу, кандидат в майстри спорту по автоспорту.


У своєму розпорядженні школа має нові сучасні навчальні автомобілі й аудиторії, обладнані відповідно до вимог сучасності. Завдяки нашій автошколі Ви зможете успішно скласти іспити для отримання посвідчення водія категорій: А, А1, В, С, С1, СЕ, D, D1. 


Ми запропонуємо Вам найактуальніші теоретичні та практичні

заняття з відповідними фахівцями, які творчо і індивідуально допоможуть Вам в опануванні тестових занять і кваліфіковано нададуть роз’яснення щодо суперечливих питань. Заняття з теорії відбуваються з 18.00 до 21.15. Викладачі використовують мультимедійні засоби, актуальні сайти, на яких розміщені питання з усіх тем ПДР. Крім навчання водійському мистецтву, ми пропонуємо послуги з підготовки до теоретичних іспитів із правил дорожнього руху та екзаменів з медичної підготовки. 


Головне, що наші групи слухачів складають іспит в Територіальному сервісному центрі на 94-98%. Успішно склавши іспит із теорії, слухача реєструють на практичний курс навчання, який триває приблизно 2 місяці.


Багато чого залежить від професіоналізму і досвіду інструктора з водіння. У нашому навчальному закладі майстри виробничого навчання водінню, інструктори з індивідуального навчання водінню мають багаторічний досвід роботи та високу

професійну кваліфікацію, тому Вам точно не доведеться мати сумніви у якості надання послуг. Щодо часу з водіння – узгоджується індивідуально з інструктором. Навчання стає основою дружніх відносин з педалями, кермом автомобіля і іншими учасниками дорожнього руху. Практика водіння формує базові навички керування для подальшого безпечного руху на дорогах України та за її межами. Після навчання в автошколі надається можливість скласти іспит в Територіальному сервісному центрі, щоб отримати посвідчення водія.


ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ НАШОЇ АВТОШКОЛИ


  • Доступні ціни.

  • Вечірні курси з теорії.

  • Заняття з практичного водіння - у зручний для Вас час.

  • Ставка на якість. Сучасні технології навчання. Індивідуальний підхід.

  • Додаткові години водіння за бажанням або необхідністю.

  • Вибір автомобіля для навчання.

  • Можливість оплати за навчання частинами.


Автошкола ТСОУ у Черкасах, знаходиться за адресою: вулиця Смілянська, 86.


Наш заклад спеціалізується на наданні якісної підготовки водіїв на вказані категорії транспорту згідно з українським законодавством.


Наша автошкола у Черкасах - це гарантія вашої успішної

підготовки та високоякісних послуг!


Поставити питання та отримати додаткову інформацію, Ви зможете за телефонами автошколи.


Телефони 0472-63-39-45, 050-460-02-40


Ми на зв’язку для Вас у певний час з понеділка по п"ятницю з 8.00 до 17.00

Контакти:

050-460-02-40

Адреса:

вулиця Смілянська, 86, Черкаси, Черкаська область, Україна, 18000

bottom of page