top of page
< Назад
Чернігівська АШ ТСОУ

Вартість навчання:

Чернігівська АШ ТСОУ

Ліцензія МОН України:

АВ № 552463 від 18.08.2010 року.

Сертифікат про акредитацію ГСЦ МВС:

МВС № 000690 від 14.03.2017 року.

Чернігівська автомобільна школа ТСОУ(колишній ДОСААФ) готує водіїв таких категорій: "А", "А1", "В", "С", "С1", "Д" , "Д1", "СЕ", "ВЕ". Можливе поєднання категорій або підготовка і складання іспитів на іншу категорію на базі вже існуючої. Про вартість і терміни навчання і про те, як стати учнем, детальніше можна дізнатися: 

– Або завітавши безпосередньо до нашої автошколи за адресою: м. Чернігів, вул. Любецька, буд 151-А, – Або за телефонами, розташованими на наших учбових автомобілях 

– Або через Інтернет та на сайті Чернігівської ОО ТСОУ Предоставляемые услуги: Навчальна організація "Чернігівська автомобільна школа" ТСО України (колишній ДОСААФ) готує водіїв всіх категорій автомобілів, в т.ч. мотоциклів і мопедів. Дополнительная информация: Основним завданням нашої автошколи була і є підготовка водіїв для народного господарства і ЗСУ. До цього дня ТСОУ проводить навчання водінню, приділяючи особливу увагу патріотичному вихованню молоді. Набір в автошколу проводиться постійно. 


Навчання проводяться із застосуванням популярних і ефективних методик, а також власних розробок педагогічного складу Чернігівської автошколи. Теоретичний курс навчання базується на доступних кожному матеріалах – відеоуроках, роликах, тематичних фільмах, прикладах на макетах і моделях. Практичні навчання проводять досвідчені майстри (інструктори) на автомобілях автошколи.

Контакти:

(093) 010 77 03

Адреса:

Любецька вулиця, 151a, Чернігів, Чернігівська область, Україна, 14000

bottom of page