top of page
< Назад
Чутівський РСТК ТСОУ

Вартість навчання:

Теоретична підготовка категорія А та В - 5500 грн,

практична підготовка - 4500 грн.

Чутівський РСТК ТСОУ

Ліцензія МОН України:

АД №041308 від 28.05.2015р.

Сертифікат про акредитацію ГСЦ МВС:

МВС № 001277 , термін дії до 31.12.2099 року).

Чутівський районний спортивно – технічний клуб Товариства сприяння обороні України є професійно-технічним навчальним закладом, має державну акредитацію. Підготовка кадрів робітничих професій,а саме водіїв категорій «А» та В» проводиться на базі навчального закладу на підставі Державного стандарту професійно- технічної освіти, ліцензій і програм, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України № 229 від 02.03. 2010 року.


Для навчання заклад має : спеціалізований клас, 3 учбових автомобілі, мотоцикл, майданчик для відпрацювання навичок.


Матеріально -технічна база постійно оновлюється. Проводяться ремонтні роботи приміщення для приведення будівлі до сучасного, конкуренто- спроможного стану. Транспортні засоби переобладнані в «спеціалізований учбовий».


Викладачі і інструктори з індивідуального навчання водінню мають професійний досвід, знаходять особистий підхід до кожного учня проваджують сучасні методи і прийоми навчання з використанням нових технічних засобів навчання(зокрема планшети), нових наочно - навчальних посібників. Для якісного засвоювання навчального матеріалу та досягнення високих показників при здачі іспитів в ТСЦ постійно оновлюються навчальні плани ,працюємо над вдосконаленням програм для кращої підготовки кадрів.


Навчання проводиться за зручним графіком, враховуючи запити учнів щодо їх вільного часу.


З метою залучення слухачів активно застосовуємо засоби масової інформації, постійно надаємо оголошення до районних газет «Сільські новини», «Чутівський край». Надаємо рекламні оголошення в групи оголошень вайберу та фейсбуку. Створено сторінку в фейсбуці «Чутівська автошкола» де висвітлюємо події автошколи, цікаві публікації, навчальні статті та відео нашого викладача.

Контакти:

050-305-10-26

Адреса:

Чутове, Полтавська область, Україна, 38800

bottom of page