top of page
< Назад
Каховська ПАШ ТСОУ

Вартість навчання:

Каховська ПАШ ТСОУ

Ліцензія МОН України:

Серія АД № 072758 від 16.10.2012

Сертифікат про акредитацію ГСЦ МВС:

Серія МВС№ 000450 від 20.12.2016

Товариство сприяння обороні України в м. Каховка та Каховському районі Херсонської області було створено згідно постанови Республіканського комітету УССР в 1965 році, як спортивно-технічний клуб Добровільного Товариства сприяння армії, авіації і флоту (ДТСААФ УРСР). 


У 1991 році, після будови за типовим проектом нової сучасної будівлі Дому військово-технічного навчання та реорганізації української республіканської організації ДТСААФ в Товариство сприяння обороні України, спортивно-технічний клуб було перейменовано в Каховську дитячо-юнацьку спортивно-технічну школу, а згідно постанови бюро Херсонського обкому № 1 від 08.02.2008 р. Каховська дитячо-юнацька спортивно-технічна школа перейменована в Каховську приватну автомобільну школу Товариства сприяння обороні України. Каховська приватна автомобільна школа ТСОУ розташована в триповерховій власній будівлі . В будівлі автошколи навчальні класи , де проводиться навчання, пункт ТО, клас лабораторно-практичних занять, усі необхідні службові кабінети, ремонтний бокс, спільний гараж на 9 автомобілів, 50-ти метровий стрілецький тир. 


Класи оснащені сучасною апаратурою: комп'ютери , ноутбуки, планшети, плазмовий телевізор, моделі автомобільних пристроїв. Кваліфіковані викладачі та інструктори з багаторічним досвідом та сучасними методами гарантовано навчать вправно керувати автомобілем. 


На матеріально-технічній базі Каховської приватної автомобільної школи ТСОУ здійснюється підготовка, перепідготовка і підвищення кваліфікації водіїв транспортних засобів категорій «А1», «А», «В», «С1», «С», «D1» , «D1» «С1Е»,«СЕ», «ВЕ», «D1Е» Директор Петренко Володимир Сергійович

Контакти:

(050)396-26-50

Адреса:

вулиця Мелітопольська, 164, Каховка, Херсонська область, Україна, 74800

bottom of page