top of page
< Назад
Кіровський РСТК ТСОУ

Вартість навчання:

Категорія А - 3500 грн;

Категорія А1 - 3500 грн;

Категорія В - 4500 грн;

Категорія В1 - 3500 грн;

Категорія ВЕ - 2000 грн.


Кіровський РСТК ТСОУ

Ліцензія МОН України:

АВ 420402 дата видачі 31.07.2008 року

Сертифікат про акредитацію ГСЦ МВС:

МВС 000520 від 17.01.2017 року

Наш заклад має багаторічний, якісний та професійний досвід підготовки водіїв по наступним категоріям: А1; А; В1; В; ВЕ.    


Навчання включає теоретичні та практичні заняття. Теоретичні заняття проводяться по правилах дорожнього руху, основах безпеки дорожнього руху, надання першої медичної допомоги, будові автомобіля, а також з етики водія транспортного засобу. Водіння проходить на майданчику, та на спеціально затверджених маршрутах руху для учбових автомобілів.              


На практичних заняттях, з досвідченими та висококваліфікованими інструкторами Ви набудете таких навичок водіння, які залишаться з Вами назавжди. Спеціалісти з навчання водіння нашої автошколи з задоволенням поділяться своїм багаторічним досвідом та навчать Вас керувати транспортним засобом на рівні професіонала. Вони готові зробити з кожного, хто навчається, першокласного водія.              


Графік занять з водіння складається індивідуально, виходячи з можливості учня. Інструктори Кіровського районного спортивно-технічного клубу – істинні фанати своєї справи. Вони спокійно та доступно зможуть поясняти всі Ваші недоліки в водінні. Інструктори дуже уважні на дорозі, допомагають уникнути ДТП, в яке потрапити недосвідченому водію-учню, відповідно – великий ризик. Нашим інструкторам дійсно важливо навчити Вас саме ВОДИТИ, а не просто здати іспит в ТСЦ. Отже, хто дійсно хоче навчитися водінню автомобіля, одержати добру практику та тверді знання, хто не хоче викидати гроші на вітер – тим до нас!  


Приходьте – і Ви особисто в цьому упевнитесь!  


Форма занять : теоретичних -  вечірня та частково самостійна,можлива онлайн; практичні заняття проводяться за індивідуальним гнучким графіком.

Контакти:

380675687896

Адреса:

вулиця Княгині Ольги, 1, Дніпро, Дніпропетровська область, Україна, 49000

bottom of page