top of page
< Назад
Міський спортивно-технічний клуб "ДНІПРО" ТСО України

Вартість навчання:

Категорія В- теоритичний модуль 4000 + парктичний модуль 4000 + ПММ;

Категорія С - теоритичний модуль  4500 + парктичний модуль 2000 + ПММ;

Категорія D - теоритичний модуль 3000 + парктичний модуль 3000 + ПММ;

Категорія СЕ - теоритичний модуль 3500 + парктичний модуль 2000 + ПММ.

Міський спортивно-технічний клуб "ДНІПРО" ТСО України

Ліцензія МОН України:

АД №034812 від 03.05.2012

Сертифікат про акредитацію ГСЦ МВС:

МВС №000325 від 06.10.2016

МСТК «Дніпро» ТСО України - навчальний заклад в якому ви можете отримати повну базу знань від професійних, атестованих викладачів та після закінчення якого ви успішно складете іспити в сервісному центрі і отримаєте посвідчення водія. 


Основа нашої автошколи - це викладачі та інструктори з індивідуального навчання водінню. Ввічливі, пунктуальні і досвідчені фахівці. Наші викладачі та інструктори в процесі навчання використовують індивідуальний підхід до кожного учня, враховуючи його графік роботи / навчання. Ми готуємо відповідальних водіїв ,які впевнено керують автомобілем. 


Навчальний заклад проводить підготовку на категорії : 

Підготовка категорія В 

Підготовка категорія С

Перепідготовка категорії С, 

Перепідготовка категорії Д, 

Перепідготовка категорії СЕ, 

Перепідготовка категорії С, 

Перепідготовка категорії А, 

Перепідготовка категорії А1, 


В нашому навчальному закладі є все необхідне для повноцінного навчання. Навчальні класи обладнані сучасною комп’ютерною технікою, мультимедійними системами, наочним приладдям, яскравими плакатами та стендами, які допомагають слухачам без проблем засвоювати навчальний матеріал; Для практичних занять ми маємо : 7 легкових автомобілів,автобус РУТА, 4 вантажних автомобіля, вантажний причіп,легковий причіп,мотоцикл,скутер. Всі наші автомобілі обладненні дублюючими педалями, додатковими дзеркалами, регулярно проходять перевірку технічного стану та застраховані. Навчання в автошколі складається з 2-х етапів: ПЕРШИЙ ЕТАП - 


ТЕРЕТИЧНИЙ МОДУЛЬ : Вивчення ПДР,основи безпеки руху,будови та експлуатації транспортного засобу → після проходження теоретичного модуля в автошколі іде складання іспиту з теорії в сервісному центрі та отримання допуску до навчання практичного водіння автомобіля; ДРУГИЙ ЕТАП - 


ПРАКТИЧНИЙ МОДУЛЬ: Навчання водінню автомобіля → після навчання водінню іде складання іспиту з водіння в сервісному центрі для отримання посвідчення водія. Учень не буде допущений до практичних уроків водіння, доки не складе іспит з теорії в сервісному центрі За час існування школи підготовлено тисячі водіїв різних категорій, які з задоволенням згадують про час навчання в автошколі МСТК «Дніпро» ТСО України, про її викладачів та інструкторів, за допомогою яких вони проїхали свої перші самостійні кілометри. 


Якщо Ви приймете вірне рішення і оберете МСТК «Дніпро» ТСО України МИ зробимо все можливе, щоб Ви не тільки вивчили Правила дорожнього руху та впевнено навчились водити автомобіль, але й залишили теплі спогади про час навчання в нашому закладі.

Контакти:

067-750-77-55

Адреса:

вулиця Троїцька, 3, Кременчук, Полтавська область, Україна, 39600

bottom of page