top of page
< Назад
Луцька АШ

Вартість навчання:

Категорія А - 700 грн;

Категорія А1 - 700 грн;

Категорія В - 7500 грн;

Категорія С - 7500 грн;

Категорія D1 - 2000 грн;

Категорія D - 4000 грн;

Категорія ВЕ - 2500 грн;

Категорія СЕ - 2500 грн.Луцька АШ

Ліцензія МОН України:

серія АЕ № 636959 від19.06.2015р.

Сертифікат про акредитацію ГСЦ МВС:

МВС № 001990 від 02.11.2023

Луцька автомобільна школа Товариства сприяння обороні України (ТСОУ) директор –Валерій Кофан,. - один з найстаріших закладів такого профілю на Волині і користується заслуженим авторитетом.   Незважаючи на те, що в кожному районі є по декілька приватних навчальних закладів, де теж навчають водійському ремеслу, люди йдуть до навчальних закладів ТСОУ насамперед через гарну професійну водійську підготовку, яку тут можна отримати під орудою досвідчених викладачів і майстрів водіння.   


Сьогодення нашої автошколи – це професійний, закоханий у власну справу колектив, наполегливий та цілеспрямований керівник, потужна навчальна база, новітні навчальні технології та сучасний автопарк, що постійно оновлюється. Навчально-матеріальна база не може залишатися незмінною. З часом змінюються вимоги до організації навчально-виховного, виробничого процесів, вводяться нові Державні стандарти, інші нормативні акти; застарілі моделі транспортних засобів замінюються сучасними, з'являються більш досконалі технічні засоби навчання. Постійно вдосконалюється навчально-матеріальна база, оновлено на сучасний лад кабінети і лабораторії. Ми провели значну роботу щодо приведення автопарку, автодрому первинного водіння у належний стан.  


Наші викладачі досконало знають матеріал, постійно вчаться самі і здатні передати слухачам школи усвідомлення важливості і необхідності наполегливого навчання професії водія, мобілізувати їх творчі сили на повне сприйняття і максимальне оволодіння великим за об'ємом навчальним матеріалом за короткий час, а наші інструктори не просто покажуть як керувати автомобілем, а наполегливо і дотошно доведуть до автоматизму рухи рук і ніг, навчать слідкувати за дорогою, відчувати стрімкість руху на магістралі, швидко оцінювати дорожню ситуацію, розуміти автомобіль і його стан.   


Знання, отримані в нашій школі, будуть надійною опорою і вірно служитимуть водіям на дорогах України, Європи, та, зрештою, й усього світу!

Контакти:

0332 23-14-50, +380662954122

Адреса:

проспект Перемоги, 1, Луцьк, Волинська область, Україна, 43000

bottom of page