< Назад
Новоселицька АШ ТСОУ

Вартість навчання:

Новоселицька АШ ТСОУ

Ліцензія МОН України:

Серія АЕ № 636600 від 04.06.2015 р.

Сертифікат про акредитацію ГСЦ МВС:

Серія ДДАІ № 002782 від 06.05.2014 р

Новоселицька автомобільна школа – це навчальний заклад Товариства сприяння обороні України. Заклад створений у 1964 році був філіалом Чернівецького авто-мото клубу ДТСААФ. Правовий статус – юридична особа. У своїй діяльності навчальний заклад керується Статутом та іншими нормативно-правовими актами. 


Відповідно до Статуту та фактичного спрямування роботи автошкола займається освітньою діяльністю з професійної підготовки та підвищення кваліфікації водіїв за 10 категоріями, а саме: 

– основна підготовка – "А", "А1" (код професії 8321 «Водій мототранспортних засобів»), "В", "С", "С1" (8322 «Водій автотранспортних засобів»); 

– перепідготовка (підвищення кваліфікації) – "С", "С1", "Д", "Д1", "СЕ". 


Автошкола розміщена у власному навчально-адміністративному дво-поверховому корпусі, має приміщення для лабораторно-практичних занять, автомобільні гаражі та інші допоміжні споруди та приміщення. Навчальний процес в навчальному закладі забезпечують12 педагогічних працівників: 5 майстрів виробничого навчання водіння, 4 викладачів, 3 інструктори з водіння. У навчальному закладі навчально–виховний процес здійснюється державною мовою.


Зміст навчального процесу та тривалість навчання у закладі визначається навчальними планами і програмами, які розроблені на основі ДСПТО (Державні стандарти професійно-технічної освіти).

Контакти:

(050) 176 35 15

Адреса:

вулиця Шевченка, Новоселиця, Чернівецька область, Україна