top of page
< Назад
Піщанський РСТК ТСОУ

Вартість навчання:

Піщанський РСТК ТСОУ

Ліцензія МОН України:

від 30.06.2015р.

Сертифікат про акредитацію ГСЦ МВС:

МВС №000622 від 27.02.2017р.

Піщанський РСТК ТСО України здійснює професійно-технічне навчання, перепідготовку та підвищення кваліфікації робітників високого рівня кваліфікації, як правило, з числа випускників загальноосвітніх навчальних закладів, а також серед незайнятого населення Піщанського району Вінницької області. 


Для здійснення якісної підготовки кваліфікованих робітників, виконання навчальних планів та програм в Піщанському РСТК ТСОУ є належна матеріальна база. Кабінети професійно-теоретичної підготовки: – правила дорожнього руху, будови мототранспортних засобів та основ безпеки дорожнього руху, будови, експлуатації автомобіля. Початковий майданчик для практичного керування автомобілем, мотоциклом та мопедом.


Основна діяльність Піщанського РТСК ТСОУ – це підготовка кваліфікованих конкурентоспроможних робітників, перепідготовка і підвищення кваліфікації, професійне навчання населення.


 Навчальний заклад проводить підготовку за професією «Водій автотранспортних засобів категорії «В» і «С» та «Водій мототранспортних засобів категорії «А1» і «А». Зазначені професії затребувані серед населення Піщанського району Вінницької області та користуються підвищеним попитом.

Контакти:

0674324392

Адреса:

Піщанка, Вінницька область, Україна

bottom of page