top of page
< Назад
Рівненська АШ ТСОУ

Вартість навчання:

Категорія А1 - 3700 грн. + 21 л. пального;

Категорія А - 3700 грн. + 21 л. пального;

Категорія В - 7000 грн. + 70 л. пального;

Категорія С - 7500 грн. + 80 л. пального;

Категорія С1 - 1800 грн. +10 л. пального;

Категорія D - 4000 грн. + 37 л. пального;

Категорія ВЕ - 3600 грн. + 25 л. пального;

Категорія СЕ - 3700 грн. + 25 л. пального.

Рівненська АШ ТСОУ

Ліцензія МОН України:

270854 / 30.05.2013

Сертифікат про акредитацію ГСЦ МВС:

000910/27.07.2017

РІВНЕНСЬКА АВТОШКОЛА ТСОУ -


76 років професійного досвіду навчання водіїв!

Наша місія полягає в навчанні майбутніх водіїв правильному та відповідальному керуванню автомобілем з метою зменшення кількості дорожньо-транспортних пригод і збереження життя.

Ми прагнемо надавати високоякісну теоретичну та практичну підготовку водіїв, розвивати їхні навички та допомагати розвивати впевненість за кермом.


Наші інструктори - це справжні професіонали з багаторічним досвідом викладання та практичного керування автомобілем. Вони володіють глибокими знаннями правил дорожнього руху і технічних навичок, готові передати вам всю необхідну інформацію та допомогти стати впевненими водіями.


Індивідуальний підхід: Ми розуміємо, що кожен студент унікальний. Тому наші інструктори завжди готові пристосувати підхід до вашого темпу навчання та особистих особливостей. Ваш комфорт і успіх - наш головний пріоритет.


Безпека й відповідальність: Наші інструктори навчать вас не лише керувати автомобілем, а й робити це безпечно й відповідально. Вони надаватимуть вам навички уникнення небезпек та правильної реакції на складні ситуації на дорозі.


Дружелюбність та підтримка: Ваша відповідь на кожне питання, підтримка під час навчання і мотивація - це те, чим відзначаються наші інструктори. Вони завжди готові допомогти і підтримати вас на вашому шляху до здобуття водійських навичок.


Актуальність та інновації: Наші інструктори завжди в курсі останніх змін у правилах дорожнього руху та технологічних рішень. Вони навчать вас сучасним навичкам, включаючи використання новітніх технологій в автомобільному світі.


Ваш успіх - наша винагорода: Ми пишаємося кожним студентом, який успішно завершує нашу підготовку. Ваша здатність безпечно та впевнено керувати автомобілем є найкращою нагородою для наших інструкторів.


Приєднуйтеся до нашої автошколи та розпочніть свій шлях до успішного водійського майстерності!

Не відкладайте свої навчальні амбіції на завтра. Запишіться вже сьогодні та станьте впевненими та відповідальними водіями, які готові до викликів наших доріг.

Звертайтеся до нас за деталями та записуйтесь зараз!

Контакти:

(098)548-83-52

Адреса:

вулиця Курчатова, 1, Рівне, Рівненська область, Україна, 33000

bottom of page