top of page
< Назад
Шевченківський РСТК

Вартість навчання:

Категорія А - 8000 грн;

Категорія А1 - 8000 грн;

Категорія В - 10000 грн;

Категорія С - 6000 грн;

Категорія С1 - 6000 грн.

Шевченківський РСТК

Ліцензія МОН України:

АЕ № 285681 від 30.05.2013 р.

Сертифікат про акредитацію ГСЦ МВС:

МВС № 000382 від 02.11.2016 р.

Шевченківський районний спортивно-технічний клуб Товариства Сприяння Обороні України заснований 15 вересня 1973 року. Шевченківський РСТК є навчально-спортивним закладом першого атестаційного рівня, що підпорядкований Львівській обласній організації ТСО України. 


В Шевченківському РСТК ТСО України на різних посадах працюють досвідчені, талановиті та цілеспрямовані спеціалісти, що взяли на себе обов'язки пропаганди основ безпеки дорожнього руху, профілактики дорожньо-транспортних пригод, досконалого вивчення Правил дорожнього руху, та керування транспортними засобами, а також досягли позитивних результатів в питаннях підготовки та підвищення кваліфікації водіїв, патріотичного виховання членів ТСО України, формування високих людських якостей, національної свідомості, пропаганди цілей і завдань Товариства Сприяння Обороні України. 


З моменту заснування Шевченківського РСТК ТСО України підготував понад 25 000 водіїв транспортних засобів різних категорій. Наш навчальний заклад пропонує Вам зручний графік занять і професійне навчання водінню транспортних засобів з досвідченими інструкторами. Ви набудете знань і навиків, необхідних для впевненого керування транспортним засобом та підготуєтеся до здачі теоретичного і практичного іспитів. Якщо у Вас вже є водійське посвідчення, але ви відчуваєте себе невпевнено на дорозі, ми пропонуємо Вам додаткові практичні заняття по удосконаленню навиків водіння. 


У нас також Ви можете отримати безкоштовні консультації щодо змін та нововведень в Правилах дорожнього руху, заміни посвідчення водія, відновленню загублених водійських документів, відкриття нових категорій, тощо. З нами легко і швидко отримати посвічення водія. Ми чекаємо на Вас!

Контакти:

097-440-4436

Адреса:

вулиця Жовківська, 27, Львів, Львівська область, Україна, 79000

bottom of page