top of page
< Назад
Шумський РСТК ТСОУ

Вартість навчання:

Категорія А - 4500 грн;

Категорія А1 - 4500 грн;

Категорія В - 8000 грн.

Шумський РСТК ТСОУ

Ліцензія МОН України:

АА №902893 від 01.04.2004

Сертифікат про акредитацію ГСЦ МВС:

Серія МВС №000286 від 14.08.2017

Навчальний заклад об’єднання громадян «Шумський районний спортивно-технічний клуб Товариства сприяння обороні України» проводить підготовку та перепідготовку водіїв на категорії: «А1», «А», «В», «С1», «С» .


 Організація була заснована у 1967 році, тому має великий досвід у підготовці кваліфікованих водіїв. Викладачі та інструктори з індивідуального навчання водінню мають відповідну кваліфікацію і достатній досвід роботи. Трудовий колектив Шумського РСТК – це згуртовані патріоти своєї справи. Тут гармонічно поєднуються багаторічний досвід ветеранів праці з ентузіазмом молодих спеціалістів.  Шумський РСТК має чудову матеріально-навчальну базу, що відповідає усім сучасним вимогам. Навчальні аудиторії відремонтовані, придбані сучасні меблі, оргтехніка.    


Для проведення теоретичних занять викладачі використовують сучасні навчальні методики, що забезпечує якісне засвоєння теоретичного курсу та успішну здачу теоретичного іспиту у ТСЦ МВС України. Практична підготовка проходить по різноманітних учбових маршрутах у місті та тренувальних майданчиках на території СТК.  


Ми гарантуємо індивідуальний підхід до кожного слухача на шляху до водійської майстерності!  


Необхідні документи для навчання: 

1. Паспорт 

2. Ідентифікаційний код 

3. Витяг про реєстрацію місця проживання 

4. Медична довідка 

5. Водійське посвідчення (якщо перепідготовка) 

6. Фото 3х4

Контакти:


(0355)82-14-70

Адреса:

Шумськ, Тернопільська область, Україна, 47101

bottom of page