top of page
< Назад
Бердянська ОТШ ТСОУ

Вартість навчання:

Бердянська ОТШ ТСОУ

Ліцензія МОН України:

Сертифікат про акредитацію ГСЦ МВС:

№ 000383, 02.11.2016

Бердянська автошкола ТСО – новітні методики підготовки водіїв будь-яких категорій. Професіоналізм, індивідуальний підхід, європейська якість підготовки водіїв це автошкола ТСО України (ДОСААФ)

 – Наш стиль роботи – командний і кожен член нашої команди абсолютний професіонал своєї справи; 

– Ми тестуємо і виявляємо особливості кожного абітурієнта і з урахуванням переваг, здібностей і нахилів підбираємо індивідуальний курс навчання водійській майстерності;

 – Професіоналізм і унікальний досвід викладачів і інструкторів, сучасна матеріальна база – гарантія отримання відмінного освіти і навичок водія-професіонала;

 – Педагогічний досвід і такт, доброзичливість, ретельний підбір сучасних методик і способів ефективного навчання зроблять Ваше навчання цікавим і незабутнім; 

Навчання у нас – запорука Ваших глибоких знань технічних особливостей автомобіля і його поведінки в будь-який час року і доби на автомагістралях. 


У нашій автошколі використовується класична схема навчання, в складі якої теоретичне навчання і практична складова курсу. Теоретичне навчання проходить в просторих аудиторіях. 


Класи для теоретичних занять розташовані по вул. Свободи 30. Практичне водіння, що відбувається на вулицях Бердянська, має свої плюси. 


Рух в центрі завжди жваве і такого роду водіння обов'язково допоможе вам у подальшому. Інструктор допоможе Вам на практиці освоїти розворот в три прийоми і заїзд в гараж і багато інших тонкощі водіння, які не тільки допоможуть Вам скласти іспит в ДАІ, але і в подальшому бути грамотним учасником дорожнього руху.

Контакти:

(061) 534 74 34

Адреса:

вулиця Свободи, 30, Бердянськ, Запорізька область, Україна, 71100

bottom of page