top of page
< Назад
Іршавська аш ТСОУ

Вартість навчання:

Категорія В - 5500 грн;

Категорія С - 6000 грн;

Категорія СЕ - 3500 грн.

Іршавська аш ТСОУ

Ліцензія МОН України:

117 від 30.06.2015 року

Сертифікат про акредитацію ГСЦ МВС:

003077 від 03.09.2015 року

Навчальний заклад Іршавська автомобільна школа Товариства сприяння обороні України є професійно-технічним навчальним закладом першого атестаційного рівня, що забезпечує реалізацію потреб громадян у професійно-технічній освіті.


Іршавська автошкола ТСО України є організація створена в 1968 році. Головним завданням є забезпечення права громадян України на професійне навчання відповідно до їх покликань, інтересів, здібностей з метою задоволення потреб економіки країни у кваліфікованих і конкурентоспроможних на ринку праці робітниках. До основних повноважень і напрямів діяльності Іршавської автошколи ТСО України належить підготовка та перепідготовка водіїв транспортних засобів категорій: A, В, С, СЕ і D. 


Рівень професійної кваліфікації педагогічних працівників, які забезпечують професійно-практичну підготовку є достатньо високим, про що свідчить велика кількість підготовлених водіїв професіоналів. У приміщенні автошколи розміщені навчальні класи з ПДР та будови автомобілів оснащені великою кількістю навчальних засобів, які дають змогу краще освоїти професію – водій, а також автодроми для професійного практичного навчання водіння.

Контакти:

068 490 11 70

Адреса:

вул. Федорова, 31, Іршава, Закарпатська область, Україна, 90100

bottom of page