top of page
< Назад
Лебединський РСТК ТСОУ

Вартість навчання:

Лебединський РСТК ТСОУ

Ліцензія МОН України:

Серія АД №034623 дата 09.04.2012 р.

Сертифікат про акредитацію ГСЦ МВС:

Серія ДДАІ №003170 від 04.11.2015 р.

Лебединський РСТК ТСО України – це професійно-технічний навчальний заклад, що здійснює підготовку водіїв автотранспортних засобів. Заснований в 1995 році розпорядженням голови Лебединської районної Ради народних депутатів. 


В Лебединському РСТК навчання проводиться згідно державних стандартів та програм.Навчальний заклад для проведення теоретичних занять має два кабінети "Правил дорожнього руху та безпеки дорожнього руху" і "Будови й експлуатації автомобіля, будови мототранспортних засобів, охорони праці". Для надання практичного навчання водінню навчальний заклад має 4 учбові автомобілі, легковий причеп, мопед та учбовий мотоцикл.Початкове водіння проводиться на майданчику, який укомплектований необхідними елементами для навчання. Після отримання необхідних початкових навичок керування транспортним засобом навчання проводиться на автомобільних дорогах та в реальних умовах міста, згідно затверджених маршрутів. 


Навчальний заклад забезпечений досвідченими викладачами та інструкторами з індивідуального навчання волінню, які мають великий досвід роботи, відповідну освіту та атестати спеціаліста, отримані в Регіональному сервісному центрі МВС у Сумській області. Навчання проводиться на комерційній основі.

Контакти:

(066)142-15-03

Адреса:

вулиця Шевська, 6, Лебедин, Сумська область, Україна, 42201

bottom of page