top of page
< Назад
Сумська аш ТСОУ

Вартість навчання:

Категорія А1 - 3000 грн;

Категорія А - 3000 грн;

Категорія В - 7000 грн;

Категорія С - 6000 грн;

Категорія D1 - 6000 грн;

Категорія D - 6000 грн;

Категорія ВЕ - 5000 грн;

Категорія С1Е - 5000 грн;

Категорія СЕ - 6000 грн.

Сумська аш ТСОУ

Ліцензія МОН України:

АЕ 458655 08.07.2014

Сертифікат про акредитацію ГСЦ МВС:

МВС 000330 18.10.2016

Заклад був створений 19 серпня 1946 року як Сумський автомотоклуб на базі Сумської хімічної школи Добровільного товариства сприяння обороні з метою підготовки водіїв автомобільного транспорту для Збройних Сил СРСР та розвитку автомотоспорту. У 1951 році Сумський автомотоклуб був переданий товариству ДТСААФ. У 1975 році клуб був перейменований у Сумську автомобільну школу Республіканського органу ДТСААФ. У вересні 1991 року автошкола була передана Товариству сприяння обороні України. У 2004 році автошкола була перейменована в Освітній заклад Сумська автомобільна школа Товариства сприяння обороні України. Автошкола має територію площею 6,19 га на якій розташовані адміністративний та навчальний корпуси, автопарк, навчальний майданчик для початкового керування транспортними засобами, автодром. Для забезпечення високоякісної підготовки та перепідготовки водіїв транспортних засобів заклад має обладнані, теплі, світлі класи з навчальними посібниками і наочним приладдям, з технічними засобами підготовки. В наявності кабінети по вивченню будови й експлуатації транспортних засобів, кабінети по вивченню Правил дорожнього руху, комп’ютерний клас для програмованої підготовки і контролю знань слухачів. Класи оформлені і відповідають вимогам законодавства з охорони праці, протипожежної безпеки, санітарно-гігієнічним та державним будівельним нормам. Автошкола керується в своїй повсякденній роботі Конституцією України, Законами України, актами Президента України та Кабінету міністрів України, нормативними актами Міністерства внутрішніх справ України, Міністерства освіти і науки України, Міністерства соціальної політики України. Діяльність автошколи проводиться відповідно до Ліцензії Міністерства освіти і науки України, а саме, підготовка та перепідготовка водіїв за вимогами Державних стандартів професійно-технічної освіти, та Сертифікату про державну акредитацію Міністерства внутрішніх справ України, а саме, навчання згідно з Типовою навчальною програмою підготовки та перепідготовки водіїв транспортних засобів, затвердженою постановою Кабінету міністрів України від 02.03.2010 року № 229. 


Для проведення занять з Правил дорожнього руху, основ безпеки руху, будови та експлуатації транспортних засобів, надання медичної допомоги, навчання керуванню транспортними засобами залучаються підготовлені професійні особи, які пройшли атестацію в Регіональному сервісному центрі Міністерства внутрішніх справ України. 


Освітній заклад Сумська автомобільна школа ТСО України здійснює підготовку водіїв транспортних засобів категорій «А1», «А», «В», «С1», «С» та перепідготовку водіїв транспортних засобів категорій «С1», «С», «D1», «D», «ВЕ», «С1Е», «СЕ», «D1Е». 


Підготовка, перепідготовка і підвищення кваліфікації в автошколі проводяться за денною або вечірньою формою навчання, з відривом і без відриву від виробництва. Відповідно до акредитації автошкола проводить перепідготовку водіїв транспортних засобів за 20-годинним курсом навчання з практичного керування відповідним транспортним засобом для відкриття водіями нижчих категорій. Проводяться індивідуальні заняття з особами, які виявили бажання покращити навички водіння відповідними траспортними засобами, а також, поновити знання Правил дорожнього руху. Автошкола навчає водіїв та видає свідоцтво для керування транспортними засобами з газобалонним обладнанням. Після закінчення навчання за робочими програмами і планами підготовки, перепідготовки і підвищення кваліфікації водіїв транспортних засобів особи допускаються до складення заліків та іспиту в автошколі.


Складаються іспити з теоретичної підготовки за екзаменаційними білетами та іспити з практичного керування транспортними засобами (І етап — на майданчику для навчання з початкового керування, ІІ етап — на контрольному маршруті в умовах дорожнього руху). 


За результатами проходження повного курсу підготовки автошкола видає особам свідоцтво про закінчення навчального закладу. Директор школи - Селецький Анатолій Вікторович Заступник директора з НВР - Козлов Борис Олександрович

Контакти:

(095)209-16-99

Адреса:

Громадянський провулок, 1, Суми, Сумська область, Україна, 40021

bottom of page