top of page
< Назад
Маріупольська аш ТСОУ

Вартість навчання:

Маріупольська аш ТСОУ

Ліцензія МОН України:

АВ № 552464 від 19.08.2010р.

Сертифікат про акредитацію ГСЦ МВС:

ДДАІ №003246 від 06.11.2015 р.

Маріупольська автошкола ТСОУ має найсучаснішу матеріально-технічну базу для підготовки водіїв транспортних засобів категорії "А1″,"А","В","С", а також перепідготовки водіїв категорії "С", "D", "СЕ".


Навчальні кабінети (класи) для теоритичних занять розташовані у восьмиповерховому будинку, що належить Маріупольській автошколі ТСОУ на правах власності. Майданчик для початкового навчання водінню транспортних засобів категорії "А1″,"А","В","С","D","СЕ" площею 17575 м2. 

Учбові транспортні засоби, що використовуються в процесі підготовки водіїв, відповідають категорії.Усі транспорні засоби обладнанні місцем для спеціаліста, що проводить навчання, додатковим дзеркалом заднього виду, педалями зчеплення і гальмування, та мають розпізнавальний знак "Навчальний". 

1.Автошкола використовує власні навчальні класи, які укомплектовані необхідним для навчання обладнанням, демонстративними матеріалами. 

2.Весь штат працівників має великий досвід роботи, відповідну кваліфікацію. 

3.Має достатньо кількість автотранспортних засобів для повноцінного навчання слухачів, а також власний автомобільний майданчик для практичних навчань.

Контакти:

096 79 48 131

Адреса:

проспект Миру, 1, Маріуполь, Донецька область, Україна, 87500

bottom of page