top of page
< Назад
Шаргородська АШ ТСОУ

Вартість навчання:

Шаргородська АШ ТСОУ

Ліцензія МОН України:

№529840, 20.07.2010

Сертифікат про акредитацію ГСЦ МВС:

№000099, 25.07.2016

Шаргородська автомобільна школа ТСОУ – є професійно-технічним навчальним закладом першого атестаційного рівня, що забезпечує реалізацію потреб громадян, у професійно-технічній освіті, оволодінні робітничими професіями, спеціальностями, кваліфікацією відповідно до їх інтересів, здібностей, стану здоров'я. 


Головним завданням є забезпечення права громадян України на професійне навчання відповідно до їх покликань, інтересів, здібностей з метою задоволення потреб економіки країни у кваліфікованих і конкурентоспроможних на ринку праці робітниках. . Наш навчальний заклад акредитований в Головному сервісному центрі МВС України, і має Сертифікат про державну акредитацію та Ліцензію Міністерства освіти і науки України, на право підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації водіїв автотранспортних і мототранспортних засобів. В автошколі працюють спеціалісти з теоретичного навчання, практичної їзди на авто-мототранспортних засобах, які володіють великим досвідом , знаннями і методичною майстерністю у підготовці. Всі вони пройшли атестацію в регіональному сервісному центрі МВС України та отримали атестати спеціаліста. Викладацька діяльність педагогічного складу нашої автошколи робить навчання водінню приємним, доступним і цікавим. Індивідуальний підхід до кожного учня. Навчальні аудиторії обладнані сучасними плакатами, стендами, макетами, та всім необхідним обладнанням, для якісного подання необхідного теоретичного матеріалу для майбутнього водія. При вивченні будови автомобілів використовуються наочні макети і плакати, що дозволяють детально з'ясувати для себе будову і призначення того чи іншого вузла та агрегату автомобіля. 


Ми постійно удосконалюємо нашу навчально-матеріальну базу. Всі вищевикладені фактори дозволяють Шаргородській автомобільній школі ТСОУ з високими якостями готувати водіїв авто-мототранспортних засобів, що підтверджується високим відсотком складанням іспитів і отриманням водійських посвідчень учнями нашої автошколи в сервісних центрах МВС України. 


За час навчання Ви не просто пройдете курс підготовки, але й засвоїте нову професію ВОДІЙ. Надіємося, що Ваше знайомство, котре розпочалось із ознайомлювальної інформації, буде мати продовження і в подальшому ми побачимо Вас в числі наших учнів.

Контакти:

0673974939

Адреса:

Шаргород, Вінницька область, Україна, 23500

bottom of page