top of page
< Назад
Жмеринський РСТК ТСОУ

Вартість навчання:

Жмеринський РСТК ТСОУ

Ліцензія МОН України:

Серія АВ №498567 від12.11.2009

Сертифікат про акредитацію ГСЦ МВС:

Серія МВС №000213 від 27.09.2016

Наша автошкола в Жмеринці – це професійна підготовка майбутніх водіїв, яка дозволить не тільки отримати водійське посвідчення, а й навчитись без наслідків виходити з небезпечних ситуацій на дорозі та зрозумівши причини виникнення аварійної ситуації не створювати їх у майбутньому. 


У критичних ситуаціях на дорогах потрібні частки секунд, щоб прийняти вірне контраварійне рішення, для уникнення зіткнення та аварії на дорозі. В аварійних ситуаціях потрібна відпрацьована реакція і навички маневрування з урахуванням дій інших учасників дорожнього руху. Саме цього і навчають в нашій автошколі, адже наша головна мета – навчити Вас водити авто правильно і безпечно, щоб Ви впевнено відчували себе на дорозі. Автошкола функціонує на базі колишнього ДОСААФ. Курс водіння складається із теоретичних занять та занять по водінню автомобіля. 


У нас працюють тільки професійні інструктори. Проходячи навчання водінню в автошколі ДОСААФ, Ви потрапляєте в надійні руки справжніх майстрів навчання по керуванню автомобілем. Кожен з наших інструкторів має багаторічний досвід роботи. Після завершення навчання в автошколі, Ви будете вільно і комфортно почувати себе за кермом у будь-якій дорожній ситуації. 


Після навчання в автошколі учні краще відчувають автомобіль, його габарити, позбуваються страху в важкому міському русі.

Контакти:

0679054868

Адреса:

вул. Визволення, 20, Жмеринка, Вінницька область, Україна, 23101

bottom of page