top of page
< Назад
Сєвєродонецький СТК "Патріот"

Вартість навчання:

Сєвєродонецький СТК "Патріот"

Ліцензія МОН України:

АВ № 529115 Міністерство Освіти і Науки України від 25.02.2010 р.

Сертифікат про акредитацію ГСЦ МВС:

ДСЦ МВС України серія МВС № 000389 від 23.11.2016 р

Теоретична частина включає в себе наступні предмети: Правила дорожнього руху. Основи автотранспортного права. Технічний пристрій автомобіля. Основи технічного обслуговування легкового автомобіля. Основи безпечного управління автомобілем. Основи безпеки дорожнього руху. Надання першої медичної допомоги. Під час навчання Вас навчать правильно користуватися правилами дорожнього руху, навчать розбиратися в складних ситуаціях на дорозі, прогнозувати ситуації, Вас навчать безпечного водіння автомобіля. Після того як курсант прослухає всю програму теоретичного курсу, здаються внутрішні іспити з пройденого матеріалу на комп'ютері. Умови здачі і програми максимально наближені до здачі в ТРЦ, (МРЕВ).


 Іспит приймають фахівці автошколи. Практична частина з водіння автомобіля включає в себе: Первинні заняття та маневрування на закритому майданчику. Водіння автомобіля по дорозі з малою інтенсивністю руху. Водіння автомобіля по дорозі з середньою інтенсивністю руху. Водіння автомобіля по дорозі з великою інтенсивністю руху. Удосконалення техніки водіння і техніки паркування. 


Уроки водіння проводяться на спеціально обладнаних автомобілях, з додатковими педалями. Це дозволяє інструкторові під час навчальної їзди підстраховувати курсанта. Якщо за цей період часу, Ви недостатньо засвоїли водіння, Ви можете попросити додаткові заняття з водіння. Додаткові заняття з водіння оплачуються окремо. Зарахування в автошколу проходить в такому порядку: Ви пишете заяву, з проханням зарахувати Вас в автошколу, на навчальний курс навчання водінню автомототранспорту категорій «А1», «А», «В» і т.д. До заяви додаються такі документи: Ксерокопія паспорта 1,2,11 сторінки. Фото 4 шт. 3,5х4,5. Медична довідка для водіїв транспортних засобів. У вартість навчання входить: Курс теорії та практичні заняття водіння автомобіля. 


Навчання проводиться в спеціально обладнаних класах. Для зручності курсантів і для кращого засвоєння навчального матеріалу, автошкола має велику кількість наочного матеріалу: плакатами, макетами, стендами. Вони дозволяють детально зрозуміти призначення того чи іншого вузла або агрегату автомобіля, ПДР, ОБД і т.д. Рівень підготовки в автошколі дуже високий.

Контакти:

099-015-17-05

Адреса:

вулиця Шевченка, 3, Сєвєродонецьк, Луганська область, Україна, 93400

bottom of page