top of page
< Назад
Троїцький СТК ТСОУ

Вартість навчання:

Троїцький СТК ТСОУ

Ліцензія МОН України:

№552757 24.06.2010р-24.06.2020р

Сертифікат про акредитацію ГСЦ МВС:

№000743

НЗ ОГ «Троїцький РСТК ТСО України» створений Луганською обласною організацією ТСО України у 1980році на базі Типового будинку з метою надання професійно – технічної освіти з професії водіїв автотранспортних засобів. 


Навчальний заклад має державний акт на право постійного користування землею І-ЛГ №001341 від 01.08.1997року площею 0,42га на якій розташовані учбово-адміністративна будівля, гаражі на п'ять машино-місць і майданчик для водіння. В наявності навчального закладу є свій автопарк. Викладачі та інструктори навчального закладу – висококваліфіковані фахівці з досвідом роботи. 


Навчання теорії проходить у світлому класі , обладнаному системою кондиціювання повітря, інтернетом, відео та комп'ютерною технікою, сучасним мультимедійним проектором, що максимально забезпечує комфорт і засвоюваність навчального матеріалу. Для проведення теоретичних і практичних занять постійно оновлюється матеріально – технічна база. НЗ ОГ «Троїцький РСТК ТСО України» щорічно проводить заходи за участю слухачів навчального закладу та разом з колективом СТК в проведенні автопробігів присвячених Дню Перемоги у Другій світовій війні. СТК проводить зустрічі слухачів з учасниками АТО та при навчанні учасникам АТО надаються пільги. З метою патріотичного виховання молоді СТК запрошує прикордонників та працівників військкомату. 


Щорічно СТК готує спеціалістів для народного господарства близько 150 чоловік.

Контакти:

066-186-2378

Адреса:

Троїцьке, Луганська область, Україна, 92101

bottom of page