top of page
< Назад
Цюрупинський СТК ТСОУ

Вартість навчання:

Цюрупинський СТК ТСОУ

Ліцензія МОН України:

№482685 від 24.09.2009

Сертифікат про акредитацію ГСЦ МВС:

ДДАІ № 000591

Спортивно-технічний клуб заснований у 1958 році Працівники СТК допускаються до работи тільки після проходження обов*язкових медичних оглядів. З коллективом проводяться регулярні тестування на стрессостійкість, коммунікабельність, перевіряється психоемоційна відповідність кожного працівника СТК. 


Наша головна ціль – надати курсантам необхідні знання та прктичні навички для успішної здачі тестів у сервісних центрах МВС України Проходження занять в Цюрупинському СТУ ТСОУ дозволяє випускникам почувати себе впевнено на автошляхах, вільно маневрувати у потоці автомобілів, та знаходити найвірніші шляхи вирішення найскладніших задач ( корки, перехрестя, тощо). 


Цюрупинський СТК ТСОУ проводить підготовку водіїв кат."В". Абсолютно не важливо, вперше ви за кермом, чи вирішили відновити навички водіння після довгої перерви - ми допоможемо вам придбати впевненість за кермом, побороти свої страхи на дорозі. Для кожного курсанта наші спеціалісти підберуть персональну програму. Вік, стать, професія цілковито не важливі - ми можемо зробити хорошим водієм будь-кого. До зустрічі!

Контакти:

(066)887-71-57

avtjschool@i.ua

Адреса:

провулок Південний, 3, Олешки, Херсонська область, Україна, 75100

bottom of page