top of page
< Назад
Волинський ОСТК ТСОУ

Вартість навчання:

Категорія В - Теорія - 3000 грн, Практика - 5000 грн + 100л бензину

Волинський ОСТК ТСОУ

Ліцензія МОН України:

АЕ № 458104 від 14.03.2014

Сертифікат про акредитацію ГСЦ МВС:

МВС № 001078 від 11.12.2017

Мирного неба!

Раді вітати Вас на нашій сторінці. Віримо, що співпраця з нами принесе Вам не лише нові знання та можливості, а й задоволення від навчання!


Волинський ОСТК ТСОУ розташований неподалік від центру міста, поруч знаходяться зупинки громадського транспорту для зручного доїзду. Ми здійснюємо підготовку водіїв категорії “В”.  Наша місія полягає в наданні якісної освіти водіїв, що перетворює їх на відповідальних та досвідчених учасників дорожнього руху. За роки роботи в автошколі зібрався професійний і злагоджений колектив, що складається з викладачів та інструкторів з високим рівнем уміння водіння та навчання керування транспортним засобом, а також великим досвідом роботи у своїй галузі. Кожен з наших інструкторів став не просто викладачем, а й психологом, адже вони відчувають настрій учня.


Навчальна програма  для  підготовки  водіїв  поділена  на  2 етапи: теоретичний  курс  підготовки  водіїв  і   практичний  курс.

Навчання  з   теорії   проходять  як  в  офлайн (вечірні лекції в класі),  так  і  в онлайн  форматі (розроблені відео-уроки). Для перевірки засвоєних знань використовується спеціальна онлайн-платформа, доступ до якої кожен слухач має впродовж 12 тижнів через свою електронну пошту.

По  закінченню  навчання  з   теоретичної   підготовки  слухачі складають   іспити в  сервісному  центрі  МВС  України.     Після успішної  здачі  іспиту  з теорії  слухач  допускається  до практичної  підготовки в  автошколі.

Практичне  навчання  відбувається  на  навчальному  майданчику та  на  автомобільній  дорозі  з  досвідченим  майстром, за затвердженими  навчальними   маршрутами.  Практика  включає в себе,  згідно  навчальної   програми,  вивчення  різних елементів  керування, правил   безпеки  та  правил  дорожнього руху.  На Ваш вибір пропонуються наступні автомобілі: GEELY CK, DACIA SANDERO, DAEWOO MATIZ, DAEWOO NEXIA. Автомобіль, на якому курсант проходить навчання надається для складання іспитів в МРЕО.


Документи необхідні для навчання:

1. Фотографія розміром 3х4;

2.Медична довідка форма 083 на відповідні категорії навчання;

3. Копія паспорта (сторінки - 1, 2, місце реєстрації);

4. Витяг щодо реєстрації місця проживання (якщо паспорт у вигляді ID-картки);

5. Копія ідентифікаційного коду.


Також Волинський обласний спортивно - технічний клуб ТСО України  надає можливість займатися у гуртку радіоспорту для дітей. Наші спортсмени є призерами Чемпіонатів України,Європи та Світу!!


Контактні дані:

м. Луцьк,пр..Перемоги,1 каб 1 (центральний вхід в ТСОУ)

+38(099)523-11-14

volynskiyostk@gmail.com

Контакти:

099 523 11 14

Адреса:

проспект Перемоги, 1, Луцьк, Волинська область, Україна, 43000

bottom of page