top of page
< Назад
Яворівський РСТК ТСОУ

Вартість навчання:

Яворівський РСТК ТСОУ

Ліцензія МОН України:

Серія АЕ №285057 видана 18.09.2013 р.

Сертифікат про акредитацію ГСЦ МВС:

МВС №000685 видано 22.03.2017 р.

Історія навчального закладу сягає 1967 року, коли був створений Яворівський ДТСААФ УРСР. Найвагомішим досягненням того часу стало створення власними силами матеріально-технічної бази: автодром, автопарк з боксами, гаражами, та адміністративно-навчальний корпус. Навчання здійснюється за вечірньою формою.

Час спливає, виклики сучасності вносять свої корективи. Проте професійний колектив Яворівського РСТК ТСО України, продовжує виконувати важливу функцію загальнодержавного значення – здійснює якісну підготовку водіїв різних категорій. Навесні 2017 року з честю витримали важливий іспит – пройшли державну акредитацію у Головному сервісному центрі МВС України. Заклад отримав право підготовки та перепідготовки водіїв транспортних засобів.

Навчальний заклад не женеться за кількісними показниками, тому якість теоретичних знань та практичних умінь є першочерговим для кожного викладача. У навчальному закладі детально аналізується навчальний процес, осодистий внесок викладача та інструктора у підготовку майбутнього водія – все це в комплексі допомагає вдосконалювати якість роботи.

Львівська обл, м. Яворів, вул. Львівська, 28а.
Львівська обл, м. Новояворівськ, вул. Ів.Франка, 5.

Контакти:

067-219-5575

Адреса:

Вокзальна вул., Яворів, Львівська область, Україна, 81000

bottom of page