top of page
< Назад
Дарницька аш ТСОУ

Вартість навчання:

Категорія А1, А - 7500 грн +30л.

Категорія В - 18500  грн +80л.бенз.;

Категорія С - 16000 грн+120л.бенз.;

Категорія С1 - 16000 грн+120л.бенз.;

Категорія D - 11000 грн+100л.бенз

Категорія СЕ - 14500 грн +100л. дизельного палива.


Дарницька аш ТСОУ

Ліцензія МОН України:

Сертифікат про акредитацію ГСЦ МВС:

У серпні 2023 року Навчальний заклад «Дарницька автомобільна школа Товариства сприяння обороні України» відсвяткувала своє 55-річчя. За цей період школа пройшла непростий шлях від Дарницького автомотоклубу до сучасного професійного навчального закладу. В школі створено відповідну матеріально-технічну базу, підібрано штат висококваліфікованих викладачів та інструкторів з індивідуального навчання водінню, створено все для отримання практичних навичок водіння автомобілів. Свою історію навчальний заклад розпочав   


19 серпня 1968 року як Дарницький автомотоклуб ДТСААФ. З часом розширювалось поле діяльності з підготовки фахівців робітничих професій, та підготовки з числа призовної молоді водіїв, які успішно проходили строкову службу у Збройних Силах. 


Протягом усього часу існування ми зберігаємо високу якість підготовки, перепідготовки, підвищення кваліфікації водіїв транспортних засобів різних категорій, а також прагнемо зробити процес навчання максимально комфортним для Вас.   Дарницька автомобільна школа пропонує свої послуги водіям-початківцям, а також для водіїв, бажаючих підвищити рівень своєї теоретичної підготовки і набути впевненості в керуванні транспортними засобами. Для цього в школі в наявності майданчик для навчання початковому водінню та автодром для вдосконалення водіння легковими, вантажними авто та автобусом. У нашому штаті працюють досвідчені, висококваліфіковані фахівці, які зможуть зробити Ваше навчання максимально комфортним і ефективним.   


В школі створена робоча династія інструкторів з індивідуального навчання водінню – Шпіро Ігор Борисович та Шпіро Олександр Борисович, та викладачів – Пічка Віктор Васильович та Пічка Олександр Вікторович.  


Наша автошкола ставить цілком реальне завдання – підготувати водія, який буде надійно, впевнено і безпечно керувати автомобілем, не створюючи ризику для себе і для інших учасників дорожнього руху. 


Ми орієнтуємося на те, щоб Ви відчули автомобіль, навчилися передбачати складні ситуації на дорозі і зуміли швидко приймати правильні та виважені рішення за кермом.   


НЗ "ДАШ ТСОУ" має ліцензію Міністерства освіти і науки України, а також Державну акредитацію МВС України на право навчання водіїв транспортних засобів на категорії: «А1», «А», «В», «С1», «С», «Д», «ВЕ», «СЕ».

Контакти:

0674403172

Адреса:

вулиця Бориспільська, 26Б, Київ, Україна, 02000

bottom of page