top of page
< Назад
ПТНЗ ОГ «Київський міський спортивно-технічний автомотоклуб ТСОУ»

Вартість навчання:

Категорія В - 12000  грн +80л.бенз.;

Категорія С - 12500 грн;

Категорія СЕ - 12500 грн.

ПТНЗ ОГ «Київський міський спортивно-технічний автомотоклуб ТСОУ»

Ліцензія МОН України:

Сертифікат про акредитацію ГСЦ МВС:

ПТНЗ ОГ «Київський міський спортивно-технічний автомотоклуб ТСО України» розпочав свою діяльність у 1980 році. Заклад має сертифікат про державну акредитацію навчальної діяльності з підготовки та підвищення кваліфікації водіїв ДДАІ №000500. 


Автомотоклуб займає високі позиції в підготовці водіїв різних категорій. Його випускниками стали тисячі учнів-слухачів. Педагогічний склад включає інструкторів з навчання водінню, які постійно удосконалюють та підвищують свої навички на курсах підвищення кваліфікації. Дякуючи їх багаторічному досвіду, випускники школи стають справжніми майстрами з водіння автомобіля. Графік проведення занять: Ранкова група: заняття проводяться 2 дні на тиждень, початок о 10:00; Вечірня група: заняття проводяться 2 дні на тиждень, початок о 18:30; Група вихідного дня: заняття проводяться щосуботи та неділі, початок о 10:00. Теоретичним заняттям по категорії «В» у навчальному плані відводиться 100 годин, практичним – 40 годин. Теоретичним заняттям по категорії «С» (перепідготовка) відводиться 60 годин , практичним – 30 годин. Теоретичним заняттям по категорії «СЕ» відводиться 42 години , практичним – 15 годин. 


Теоретичні заняття присвячені вивченню дорожнього руху, основ водіння, безпеці руху, будові автомобіля, правилам надання першої медичної допомоги при ДТП, етиці водіння. Після вивчення теорії розпочинаються практичні заняття, що проходять по заздалегідь узгодженим з Національною поліцією маршрутам. Аудиторії оснащені необхідним обладнанням, що дозволяє наглядно пізнати будову автомобіля, також обладнані комп'ютерною технікою, зручними меблями, наглядними посібниками, різноманітними плакатами. Викладачі надають детальну інформацію про будову усіх деталей та систем з допомогою відповідних стендів. 


Після проходження навчання учні здають внутрішній іспит, який складається з двох частин: І. теоретичний екзамен (включає 20 запитань, відповісти на які треба за 20 хв., екзаменування проходить на комп'ютерах, допускається 2 помилки; ІІ. практичний екзамен. Після успішної здачі теоретичної частини, учні допускаються до здачі іспиту з водіння. В разі успішного проходження іспитів, випускники отримують свідоцтво про закінчення автошколи, яке є допуском до екзаменів в МРЕВ. При невдалому результаті іспиту дозволяється перездача. Теоретичну частину дозволяється перездавати через 5 днів, практичну – протягом 3-х місяців після успішної здачі теорії. Якщо іспит з водіння не вдається здати тричі підряд, то вимагається повторно пройти курс навчання в автошколі. В іншому разі – учень не буде допущений до іспиту. Переваги нашої автошколи: – Висококваліфікований викладацький склад. – Власна матеріально-технічна база. – Сучасні учбові автомобілі. – Зручне розташування. – Гнучкий графік. – Гарантія отримання якісної освіти згідно Держстандартів – Договір на навчання і ніяких додаткових доплат. – Супровід під час іспитів в Сервісному центрі МВС України. 


Для вступу на навчання необхідні наступні документи:

 – Паспорт

 – Ідентифікаційний код 

– Заява (заповнюється в автошколі) 

– Договір на навчання

 – 4 фото (розмір 3,5 на 4,5)

 – медична довідка водія – форма №083/0

 – Для учнів, які бажають навчатися на категорії «С», «СЕ» до вищеперерахованого списку ще треба додати посвідчення водія.

 – Іноземним громадянам також необхідно надати ксерокопію тимчасової реєстрації 


АДРЕСА Головний офіс: г. Киев, ул. Вадима Гетьмана, 27, 11 поверх (м. Шулявская, Солом'янський район, Караваєві дачі) 

Тел. 457-09-60, 066-616-11-52, 0689449720 

Філія г. Київ, вул. Щусєва, 35 А (Сирець) (м. Сирець, Шевченківський р-н) 

Тел. 457-09-60, 066-616-11-52, 0689449720

Контакти:

0959383011

Адреса:

вулиця Вадима Гетьмана, 27, Київ, Україна, 02000

bottom of page