top of page
< Назад
ПТНЗ СТК ім. С. П. Корольова ТСОУ

Вартість навчання:

Категорія В - 9600 грн +80л.бенз..

ПТНЗ СТК ім. С. П. Корольова ТСОУ

Ліцензія МОН України:

серія АЕ № 458614. 
Термін дії ліцензії 03.06.2014 р.- 03.06.2017 р. 

Сертифікат про акредитацію ГСЦ МВС:

від 11.06.2014 р. №2323-л. 

Київська автошкола (Борщаговка) – Спортивно-технічний клуб ім. С. П. Корольова ТСО України – надійна та професійна автошкола, має багаторічну гарну репутацію з підготовки водіїв категорії "В". Якщо Вам потрібна хороша Київська автошкола, з якісною підготовкою навчання водіїв у категорії водіння "В"? – Ви потрапили за адресою. Київська автошкола (Борщаговка) – Спортивно-технічний клуб ім. С. П. Корольова ТСО України має ліцензію. 


Київська автошкола – спортивно-технічний клуб ім. С. П. Корольова ТСО України заснована в 1980 році. Всі ці роки Київська автошкола надавала послуги професійного навчання водіїв у категорії водіння "А" та "В". За 30 років роботи Київська автошкола підготувала та випустила понад 30 000 водіїв, водіїв отримавших посвідчення водія (права водія) на право керування автотранспортом у категорії водіння "В". Сьогодні – це досвідчені водії з великим досвідом водія. Київська автошкола (Борщаговка) – спортивно-технічний клуб ім. С. П. Корольова ТСО України має велику підготовчо-освітню базу. Київська автошкола стежить за сучасними тенденція навчання, і постійно вдосконалює свою підготовчу програму навчання. 


За ці роки в автошколі зібрався професійний і злагоджений колектив, що складається з викладачів та інструкторів з високим рівнем уміння водіння та навчання керування транспортним засобом, а також великим досвідом роботи у своїй галузі. Київська автошкола (Борщаговка) – спортивно-технічний клуб ім. С. П. Корольова ТСО України має свій власний автотранспорт. Ви маєте можливість вибрати на якій машині і в який час Вам буде зручно навчатися водінню. На Ваш вибір пропонуються наступні автомобілі: Shkoda Fabia, Shevrolet, Opel, Lada Kalina. Автомобіль, на якому курсант проходить навчання надається для складання іспитів в МРЕО. Термін навчання в Київській автошколі в Святошинському районі – СТК ім. С. П. Корольова ТСО України становить два з половиною місяці. 


За цей час Ви пройдете курс навчання, від аз правил дорожнього руху, до навчання водінню автомобілем в реальних і складних міських умовах Київських доріг. Тільки в таких реальних умовах можна по справжньому відчути ритм дороги, під чітким керівництвом інструкторів Київської автошколи, Ви навчитеся впевнено почувати себе за кермом автомобіля на жвавих міських дорогах й автомагістралях. Навчання в Київській автошколі Святошинського району ділиться на теоретичний курс і практичний курс. Наповнюваність вечірніх груп становить до 30 курсантів. 


Наповнюваність ранкових груп і груп вихідного дня становить 10-20 курсантів.


м. Київ, вул. Симиренка, 1

Контакти:

(063) 647-10-44

Адреса:

вулиця Вадима Гетьмана, 27, Київ, Україна, 02000

bottom of page