top of page
< Назад
Хмельницький ОСТК ТСОУ

Вартість навчання:

Хмельницький ОСТК ТСОУ

Ліцензія МОН України:

АЕ № 270077

Сертифікат про акредитацію ГСЦ МВС:

ДДАІ № 003219

Хмельницький ОСТК ТСОУ заснований 07.07.1993 року і є правонаступником Хмельницького ОСТК ДТСААФ, заснованого 14.01.1971 року. Ми маємо Державну ліцензію Міністерства освіти та науки України на право підготовки та перепідготовки водіїв різних категорій, а також акредитацію Міністерства внутрішніх справ.Процес навчання в нашій автошколі триває від 1,5 місяця до 3,5 місяців (в залежності від категорії підготовки чи перепідготовки). Навчання включає в себе теоретичну підготовку по правилам дорожнього руху, основам безпеки дорожнього руху, будови автомобіля, основи автотранспортного права та надання першої медичної допомоги. 


Практичні заняття навчання водінню проходять на автомобілях з ручною коробкою передач. Викладачі та інструктори нашої автошколи навчать Вас не тільки керувати автомобілем в місті, а й використовувати навички, набуті при навчанні на практиці та повсякденному житті. 


Саме тому в Хмельницькому ОСТК ТСОУ працюють саме дипломовані спеціалісти, які мають великий досвід роботи і здібності донести свої знання до кожного слухача. Слухачі Хмельницького ОСТК ТСОУ можуть проходити практичне навчання водінню з інструктором в зручний для них час з 8.00 до 17.00 з понеділка по п'ятницю (субота — за необхідністю). 


Ми цінуємо час наших слухачів та намагаємось зробити навчання в нашій автошколі для них приємним, позитивним та ефективним.

Контакти:

(096)619-30-03

Адреса:

вул. Кам'янецька, 96, Хмельницький, Хмельницька область, Україна, 29000

bottom of page