top of page
< Назад
Старокостянтинівський ПТНЗ ТСОУ

Вартість навчання:

Категорія А1 - 2000 грн;

Категорія А - 2000 грн;

Категорія В - 8200 грн;

Категорія С - 11300 грн;

Категорія D - 6500 грн;

Категорія СЕ - 5000 грн.

Старокостянтинівський ПТНЗ ТСОУ

Ліцензія МОН України:

АВ № 395073 вид. 17.12.2007 р.

Сертифікат про акредитацію ГСЦ МВС:

ДДАІ №003214 вид.06.11.2015 р.

Висока якість в наданні послуг в підготовці, перепідготовці водіїв категорій А, А1, В1, В, С1, С, Д1, Д, С1Е, СЕ. Постійне удосконалення матеріально-технічної бази закладу, професійні викладачі та майстри виробничого навчання по водінню. Старокостянтинівський ПТНЗ ТСО України був створений 11 квітня 1949 року як Спортивно-технічний клуб ДОСФЛОТу та ДОСАВу, який займався підготовкою водіїв як для Збройних Сил, так і для народного господарства. 15 грудня 2006 року Старокостянтинівський СТК ТСО України було перейменовано у Старокостянтинівський професійно-технічний навчальний заклад Товариства сприяння обороні України. 


Старокостянтинівський професійно-технічний навчальний заклад Товариства сприяння обороні України має Державну ліцензію на право підготовки і перепідготовки водіїв різних категорій Міністерства освіти і науки України та Сертифікат про Державну акредитацію. 


Програма навчання складається з теоретичного курсу (правила дорожнього руху, вивчення будови та технічного обслуговування автомобіля, першої медичної допомоги), практичних занять на навчальних майданчиках та вулицях міста. Викладання теорії та практики проводять досвідчені викладачі та спеціалісти з практичного водіння,які пройшли атестацію в ДАІ. 


Навчальний заклад має в своєму арсеналі велику навчальну базу: 

– обладнані класи з правил дорожнього руху, ОБДР і будови автомобіля; 

– комп'ютерні програми для підготовки здачі іспитів в ДАІ; – стенди і плакати; 

– автопарк складається з автомобілів, обладнаних у відповідності до вимог "програми підготовки водіїв" додатковими педелями зчеплення та гальм; 

– мототранспорт для навчання мотоциклістів; 

– власний майданчик для тренувань та здачі екзаменів на транспортних та мототранспортних засобах 


На базі Старокостянтинівського ПТНЗ ТСО України проходять підвищення кваліфікації чи здобувають водійські права учасники АТО та військовослужбовці з військових частин міста, до нас їх направляють з управління соціального захисту населення за кошти держави.

Контакти:

(097)462-55-81

Адреса:

вулиця Чайковського, 2, Старокостянтинів, Хмельницька область, Україна, 31100

bottom of page