top of page
< Назад
Летичівський СТК ТСОУ

Вартість навчання:

Летичівський СТК ТСОУ

Ліцензія МОН України:

АД №041340 від 02.07.2012 року

Сертифікат про акредитацію ГСЦ МВС:

ДДАІ №003165 від 04.11.2015 року

Летичівський спортивно технічний клуб Хмельницької обласної організації Товариства сприяння обороні України – є професійно-технічним закладом установленого атестаційного рівня , заснований на власності ТСО України і входить до системи освіти, що забезпечує реалізацію потреб громадян України. 


Головним завданням навчального закладу є забезпечення права громадян на професійне навчання відповідно до їх покликання, інтересів та здібностей. Для якісної підготовки водіїв автотранспортних засобів клуб має сучасну навчально-матеріальну базу, яка постійно удосконалюється. 


Для проведення занять клуб має 5 кабінетів теоретичної підготовки, майданчик для навчання водінню автомобілів, автомобільний транспорт. Підготовка водіїв ведеться за навчальними планами та програмами, розробленими на на основі державного стандарту професійно - технічної освіти. Наявний стан навчально-матеріальної бази, кадровий склад, навчально- методичне забезпечення та плани по їх розвитку дозволяють Летичівському РСТК ТСОУ забезпечити якісну підготовку фахівців .

Контакти:


(03857)9-14-41

Адреса:

Летичів, Хмельницька область, Україна, 31500

bottom of page