top of page
< Назад
Виноградівський ПТНЗ ТСОУ

Вартість навчання:

Категорія А - Теоретичний курс 3.000 грн. Практичний курс 2.500 грн;

Категорія В - Теоретичний курс 3.000 грн. Практичний курс 4.500 грн.

Виноградівський ПТНЗ ТСОУ

Ліцензія МОН України:

АЕ№527232 від 08.07.2014 р.

Сертифікат про акредитацію ГСЦ МВС:

ДДАІ№002915 від 09.12.2014р.

Виноградівський професійно-технічний навчальний заклад Товариства сприяння обороні України (Виноградівський ПТНЗ ТСОУ) є одним з кращих закладів Товариства в Закарпатській області. Основний вид діяльності закладу-це підготовка водіїв транспортних засобів різних категорій.Головний девіз нашого закладу – вчити якісно,цікаво,професійно. 


Основна мета-збереження іміджу навчання в автошколах ТСОУ. В нашому закладі працюють тільки висококваліфіковані спеціалісти,які постійно вдосконалюють методику навчання,у відповідності з сучасними умовами. 


Ми завжди оновлюємо матеріально-технічну базу,щоб бути конкурентно-спроможними на ринку надання послуг з підготовки водіїв АТЗ.Навчатися у нас дуже цікаво,адже теоретичні уроки подаються у наглядній формі за допомогою комп'ютерної техніки.Багато уваги на заняттях приділяється реальним ситуаціям з водійського життя,що стимулює учнів не пропускати заняття.Як наслідок у нас завжди високий показник здачі іспиту з ПДР у сервісних центрах за першим разом. Автопарк Виноградівського ПТНЗ ТСОУ також постійно оновлюється і зараз ми майже повністю позбулися застарілих моделей ТЗ.Спеціалісти з навчання водінню проводять заняття за маршрутами,які охоплюють різні складнощі руху ТЗ.


Всі робочі програми,як теоретичні,так і практичні виконуються в повному обсязі.Для тих, хто бажає ще більше вдосконалити свої навички водіння, розроблені програми додаткового індивідуального навчання,які слухач може пройти за бажанням.

Контакти:

+380683431414,
+380976441980

Адреса:

вулиця Івана Франка, 112, Виноградів, Закарпатська область, Україна, 90300

bottom of page