top of page
< Назад
Шепетівський МСТК ТСОУ

Вартість навчання:

Шепетівський МСТК ТСОУ

Ліцензія МОН України:

АЕ №285320 вид. 18.09.2013 року

Сертифікат про акредитацію ГСЦ МВС:

МВС №000017 вид. 07.06.2016 року

Професійно-технічний навчальний заклад Шепетівського міського спортивно-технічного клубу Хмельницької обласної організації Товариства сприяння обороні України є професійно-технічним закладом установленого атестаційного рівня, заснований на власності ТСО України і входить до системи освіти, що забезпечує реалізацію потреб громадян України, а також іноземців та осіб без громадянства, що перебувають в Україні на законних підставах, у професійно-технічній освіті, оволодінні робітничими професіями, спеціальностями, кваліфікацією відповідно до їх інтересів, здібностей, стану здоров'я та базою оборонно-масової, навчальної і спортивної роботи. 


Головним завданням навчального закладу є забезпечення права громадян на професійне навчання відповідно до їх покликання, інтересів та здібностей, допрофесійна підготовка, підготовка призовників, резервістів, робітничих кадрів, їх перепідготовка та підвищення кваліфікації, формування в них наукового світогляду, творчого мислення, високих моральних якостей та свідомості. Навчальний заклад створений за рішенням обласного комітету ТСО України – наказ №47 від 07.07.1993 року на майні, що є власністю Товариства сприяння обороні України. 


Навчальний заклад – ПТНЗ Шепетівського МСТК ТСО України є правонаступником Шепетівського СТК ДТСААФ, який був створений рішенням обласного комітету ДТСААФ наказ Голови обласного комітету ДТСААФ №17 від 11.04.1949 р.). Згідно з наказом Голови Хмельницької Обласної організації ТСО України від 7 грудня 2004 року №94 Шепетівський СТК ТСО України перейменовано у ПТНЗ Шепетівського МСТК ТСО України.

Контакти:

(097)153-02-70

shepstk@i.ua

Адреса:

вулиця Миколи Дзявульського, 10, Шепетівка, Хмельницька область, Україна, 30400

bottom of page